Wybór auta na wesele - z pomocą internetu będzie szybciej

2017-03-30 21:04:57 / Fr
Wybór auta na wesele - z pomocą internetu będzie szybciej

Wybór auta na wesele, to temat często uważany za banalny. Pozornie mogłoby się tak wydawać, bo możliwości wyboru auta na tą szczególną uroczystość jest ogromna. W praktyce jednak niektóre Młode Pary mają kłopot z podjęciem wspólnej, zgodnej decyzji.

Problemy mogą pojawić się, gdy przejdziemy do szczegółów. Przede wszystkim wybór auta należy podporządkować obranemu wcześniej motywowi i kolorowi przewodniemu naszego ślubu i wesela, które zależą miedzy innymi od stylu miejsca, w którym będzie wesele. Inny pojazd pasuje do wytwornego pałacu, inny w przypadku wesela w stylu rustykalnym. Po tej weryfikacji można przejść do następnych kryteriów wyboru. Samochód powinien też pasować do ubiorów Młodej Pary, zwłaszcza do sukni ślubnej. Czeka przecież Młodą Parę sesja zdjęciowa i na fotografiach oraz filmie z uroczystości, musi wszystko współgrać, aby nikt nie posądził nas o zły gust. Te „dowody rzeczowe” zostaną na pamiątkę dla nas i naszych następców.

Należy też zastanowić się nad wygodą. Wielkość przestrzeni w aucie zadecyduje, czy suknia i welon Panny Młodej oraz jej fryzura przetrwają w dobrym stanie podróż. W przypadku wesela latem, zwłaszcza przy większych odległościach przejazdu, nieodzowna będzie klimatyzacja. Dlatego wskazane byłoby skorzystać z dużej, luksusowej limuzyny. Takie marki jak Audi, Jaguar, Mercedes, Lexus lub Porsche słyną z modeli o bogatym wyposażeniu i komfortowych warunkach podróżowania.

Przy dłuższych przejazdach kilkudziesięciu kilometrów lepiej jest zrezygnować z kabrioletu, aby nie zburzyć wiatrem fryzury Panny Młodej, chyba, że zdecydujemy się na długi przejazd w ślimaczym tempie. Jednak przy pięknej słonecznej pogodzie i niewielkiej odległości, przejazd kabrioletem jest niezwykle przyjemny i bardzo efektowny. Para Młoda jest doskonale widoczna i w oprawie uroczego kabrioletu, niczym piękny klejnot, będzie przez wszystkich podziwiana.

Przy wyborze któregoś z modeli retro, a więc aut pięknych i romantycznych, ale o skromnym wyposażeniu i słabych osiągach technicznych, lepiej nie planować długich przejazdów, zwłaszcza w upalne lato. Z pewnością zabytkiem z minionej epoki zachwycą się nasi rodzice i dziadkowie, bo jego widok przywoła im wspomnienia z młodych, szczęśliwych lat.

Są też inne, indywidualne kryteria, bo każdy ma własny gust. Byłoby jednak idealnie, gdyby wybór był akceptowany równocześnie przez oboje Państwa Młodych.

Co do dekoracji samochodu, to ważne, aby pasowały one do stylu wesela i wybranego modelu samochodu oraz jego koloru. Weźmy także pod uwagę prędkość z jaką zamierzamy jechać, bo słabo umocowane dekoracje przy większej prędkości mogą nie dojechać w komplecie do celu podróży.

Aby dokonać dobrego i trafnego wyboru auta na wesele, z pomocą przychodzą portale weselne. Niektóre z nich mają dodatkowe funkcjonalności pomocne w poszukiwaniach. Nowoczesny portal wesele123.pl wyposażony jest w funkcjonalność o nazwie „Integrator usług”, która pozwala na szybkie zgromadzenie informacji, które auta z katalogu będą dostępne w terminie naszego ślubu i wesela. Bez straty czasu na indywidualne telefoniczne rozmowy i nudne pytanie o możliwość wykonania usługi najmu pojazdu w dacie wesela, otrzymamy na nasz adres e-mailowy tylko realne oferty, spośród których szybko wybierzemy tą właściwą. Korzystajmy więc z ułatwień , jakie daje nam internet.